HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ
  • Haber Asansörü,  yayın ilkeleri doğrultusunda objektif ve tarafsız bir şekilde konuları değerlendiren, reklam versin vermesin tüm sektör firmalarının haberlerini sayfalarına taşıyan, alanında bilgili ve etkin yazarları köşelerinde ağırlayarak sektöre yön veren bir yayım kuruluşu ilkesinde hareket eder.

    Bize ulaşmanız halinde, siz değerli okuyucularımızın ve sektör temsilcilerimizin göndereceği her türlü sektörel haber, hem dergimiz hem de web sitemiz aracılığı ile yayımlanabilmektedir.

    Yazı ve makaleleriniz ise, içerik bakımından incelenip yayın ilkelerimiz doğrultusunda herhangi bir kurum, kuruluş, kişi ve kimseye zarar verici içerik teşkil etmemesi ve konular itibariyle de asansör mevzuatlarına aykırılık arz etmemesi halinde yayıma alınabilmektedir.

  • [contact-form][contact-field label='Adınız ve Soyadınız' type='name' required='1'/][contact-field label='E-posta adresiniz' type='email' required='1'/][contact-field label='Haberinizi buraya yazın' type='textarea' required='1'/][/contact-form]

HABER GÖNDER

Haber Asansörü, yayın ilkeleri doğrultusunda objektif ve tarafsız bir şekilde konuları değerlendiren, reklam versin vermesin tüm sektör firmalarının haberlerini sayfalarına taşıyan, alanında bilgili ve etkin yazarları köşelerinde ağırlayarak sektöre yön veren bir yayım kuruluşu ilkesinde hareket eder. Yazı, makale ve haberleriniz, içerik bakımından incelendikten sonra yayın ilkelerimiz doğrultusunda herhangi bir kurum, kuruluş, kişi ve kimseye zarar verici içerik teşkil etmemesi ve konular itibariyle de asansör ve yürüyen merdiven sektörüne aykırılık arz etmemesi halinde yayıma alınabilmektedir.

Haber Gönderim Formu

Yayımlanmasını istediğiniz haberin aşağıdaki belirtilen kutuya yapıştırabilirsiniz. İlgili alana fotoğraf veya farklı görseller yerleştirilemez. Gönderdiğiniz yazının yayımlanması ile ilgili tüm yetki ve karar Haber Asansörü dergisinin yayın kuruluna aittir.

GSM: 0532 501 67 31