ANASDER’DE GÖREV YENİ YÖNETİME DEVREDİLDİ

Türkiye’nin en köklü asansör derneklerinden birisi olan Anadolu Asansörcüler Derneği (ANASDER), görev değişimi ile yönetim kadrosunu yeniledi. 31 Mart 2018’de yapılan 12. Olağan Genel Kurul neticesinde yapılan oylamada eski Başkan Gürkan Cihaner koltuğunu Mustafa Dermirbağ’a teslim etti.

Geniş bir katılımın olduğu Olağan Genel Kurul’unda yeter çoğunluğun ilk oturumda sağlanması üzerine toplantı yönetimi için Divan Kurulu oluşturuldu. Eski Başkan Gürhan Cihaner’in aday olmadığını açıklayarak, sektöre hizmete başka çalışmalarla devam edeceğini belirtti. İki dönem üst üste başkanlık yapan Cihaner; bu iki dönem boyunca yanında olan yönetim kurulu ekibine ve destekçilerine teşekkürlerini sundu.

Yeni Başkanı Mustafa Demirbağ Oldu 

Kurul, Seyfi Aydınoğlu başkanlığında toplanan divana sunulan listelerin oylanması ile devam etti. Oyların çoğunluğunu alarak yönetimi devralmaya hak kazanan liste ile de ANASDER’in yeni Yönetim Kurulu belirlemiş oldu.  Buna göre; Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbağ olurken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Başkaraağaç, Genel Sekreter Tahir Karatekelioğlu, Sayman Zafer Karabay, Üye ise Arif Bar oldu.

ANASDER’İN Yenilenen Yönetim Kadrosu şöyle;

Yönetim Kurulu Başkanı : Mustafa DEMİRBAĞ 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Hakan BAŞKARAAĞAÇ  

Genel Sekre : Tahir KARATEKELİOĞLU  

Sayman : Zafer KARABAY  

Üye :Arif BAR

Etiketler: , ,

Yorumlar kapalı.